Naujienų prenumerata

Mane domina:

RSS

Europass

Pildyti Europass CV internete arba atsisiųsti šabloną ir užpildyti dokumentą kompiuteryje.

 

Europass dokumentai - tai vieningų visoje Europos Sąjungoje naudojamų dokumentų komplektas, padedantis standartizuotai ir išsamiai pateikti informaciją apie save, savo išsilavinimą, profesinį pasirengimą, turimas kompetencijas ir įgūdžius. 

Europass projekto tikslas - skatinti naudoti Europass dokumentus, kurie padėtų ES piliečiams lengviau įsidarbinti, atlikti praktiką ar tęsti studijas visose Europos Sąjungos šalyse.

Europass sudaro penki dokumentai:  

  • Europass CV  (gyvenimo aprašymas);
  • Europass kalbų pasas  (kalbų mokėjimo įsivertinimas);
  • Europass mobilumo dokumentas  - įgytą tarptautinę patirtį mokantis, studijuojant, stažuojantis ar atliekant praktiką liudijantis dokumentas;
  • Europass diplomo priedėlis  - aukštųjų mokyklų išduodamas priedas prie diplomo, kuriame lietuvių ir anglų kalbomis surašyti studijuoti dalykai, kreditų skaičius ir gauti balai;
  • Europass pažymėjimo priedėlis  - dokumentas, kuriuo papildomas profesinio mokymo pažymėjimas ir paaiškinama, kokią profesiją žmogus yra įgijęs ir kokius darbus gali atlikti.


Europass dokumentai papildo vienas kitą - tai puikus būdas visapusiškai save atskleisti!

   

 

Apie Europass

Iniciatyva dėl bendrų ir visoje Europoje pripažįstamų dokumentų, kilo jau 1990 m. pabaigoje, kai buvo sukurti trys Europos lygio dokumentai: Diplomo priedėlisKalbų pasas ir Mokymo dokumentas (angl. Training).
 

plačiau

Europass CV

CV – tai Jūsų vizitinė kortelė. Europass CV pravers ieškant darbo Lietuvoje, Europoje arba dalyvaujant tarptautinių mainų programose. Europass CV taip pat galima naudoti savianalizei arba asmeniniams pasiekimams sekti, pvz.: kvalifikacijos kėlimo kursams, stažuotėms ir kitiems pasiektiems rezultatams aprašyti. 
 

plačiau

Europass kalbų pasas

Tai dokumentas, atskleidžiantis kalbų mokėjimo lygį pagal visoje Europoje taikomus vienodus kriterijus. 
 

plačiau

Europass mobilumo dokumentas

Tai dokumentas, kuriame pateikiama informacija apie įgytą tarptautinę profesinę patirtį mokantis, studijuojant, dalyvaujant stažuotėje ar atliekant darbinę praktiką. 
 

plačiau

Europass diplomo priedėlis

Tai oficialus dokumentas, kuris pridedamas prie aukštojo mokslo diplomo siekiant pagerinti tarptautinio akademinio ir profesinio kvalifikacijų pripažinimo skaidrumą.
 

plačiau

Europass pažymėjimo priedėlis

Tai Europos valstybėse oficialiai patvirtintas dokumentas, papildantis profesinio mokymo pažymėjimą ir paaiškinantis, kokią profesiją jo turėtojas yra įgijęs ir kokius darbus gali atlikti.
 

plačiau

Daugiakalbystės Olimapiada

Švietimo mainų paramos fondas prisidėjo prie daugiakalbės 9-12 klasių olimpiados ,,Aš kalbu, tu kalbi – mes bendraujame“, organizavimo. Renginyje, kuris vyko Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje (AISV), dalyvavo 28 mokyklų komandos iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Jonavos, Ukmergės, Panevėžio, Rokiškio, Šakių, Plungės, Tauragės, Kelmės, Šilutės, Šilalės, Pasvalio, Šiaulių ir Klaipėdos, demonstravo daugiau kaip 20-ies kalbų žinias.

plačiau