Naujienų prenumerata

Mane domina:

RSS

Europos kalbų ženklas

Europos kalbų ženklas (toliau - EKŽ) yra apdovanojimas, kuris skatina naujas kalbų mokymo ir mokymosi iniciatyvas, vertingas naujas kalbos mokymo technikas, informacijos apie jas ir gerosios patirties sklaidą. EKŽ skirtas visoms švietimo ir mokymo sritims, nepaisant amžiaus ar taikomų metodų, svarbiausia, kad dėmesys būtų skiriamas kalbų mokymosi inovacijų sklaidai. EKŽ, remdamas vietinės ir nacionalinės reikšmės naujoviškus projektus, siekia kelti kalbų mokymosi standartus visoje Europoje. Kiekvienais metais EKŽ yra suteikiamas už pačius novatoriškiausius projektus visose šalyse.

   
Apie Europos kalbų ženklą

Europos kalbų ženklo apdovanojimas kiekvienais metais suteikiamas geriausioms programoje dalyvaujančių šalių iniciatyvoms, iniciatyvų autoriams įteikiami Europos kalbų ženklo pažymėjimai, pasirašyti atsakingo už daugiakalbystę Europos Komisijos nario ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro.

plačiau

Metų kalbų ambasadoriaus rinkimai

Nuo 2010 m., įgyvendinant Europos kalbų ženklo apdovanojimą, yra renkamas Metų kalbų ambasadorius.

plačiau

Daugiakalbystės olimpiada

2014 m. balandžio 12 d. Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje vyks jau tradicine tapusi respublikinė daugiakalbystės olimpiada „Aš kalbu, tu kalbi – mes bendraujame!“.

plačiau

Projekto NELLIP seminarai prasidėjo!

NELLIP, the Network of European Language Labelled Initiatives, yra finansuojamas Europos komisijos pagal mokymosi visą gyvenimą programą „Key Activity 2 Languages“.Projekto tikslas yra skatinti kalbų mokymosi kokybę, naudojant Europos kalbų ženklo kokybės kriterijus.

plačiau

Kvietimas dalyvauti Europos kalbų ženklo kalbinių projektų apdovanojimo konkurse

"Europos kalbų ženklas" yra Europos Komisijos apdovanojimas, kuriuo siekiama skatinti iniciatyvas, susijusias su kalbų mokymu ir mokymusi. Kasmet visoje Europos Sąjungoje šiuo ženklu įvertinami geriausi projektai, kurie toliau pristatomi kaip geriausios praktikos pavyzdžiai.

plačiau

Programa: Europos kalbų ženklas

Kontaktai

 • Laura Šlepavičienė

  Projektų koordinatorė

  Tel.: 8 5 249 66 04

  E. paštas:
  laura.slepaviciene[@]smpf.lt

 • Jurgita Melaikienė

  Projektų koordinatorė

  Tel.: 8 5 249 66 04

  E. paštas:
  jurgita.melaikiene[@]smpf.lt